Художня лавка Нітава це один з перших магазинів в Україні, які почали торгуюти матеріалами і інструментами для творчості.

Магазин заснований на базі Академії мистецтв і там же знаходиться.                                                              

Адреса магазину: Київ, Вознесенський узвіз, 20.

При фізичному магазині, діє також інтернет-магазин, в якому можливо зробити покупку та доставку по всій Україні.

Індивідуальний підхід до кожного покупця вирішить безліч Ваших питань.

Оплата відбувається трьома способами.

  1. Оплата при отриманні післяплатою.
  2. Передоплата на картку (для зменшення платежу за переклад післяплати)
  3. Оплата по безналу (передоплата)

Прошу звернути увагу – гіпсові фігури, без передоплати не відправляються. Причина – почастішала неявки покупця на Нову Пошту. Ми страхуємо гіпсові фігури на повну вартість (крихкий матеріал) і повернення виробів назад нам обходиться дорого, тому ми змушені брати передоплату на суму доставки і страховки. Ви від цієї міри не переплатите, тому що накладений платіж вказується за вирахуванням грошей, які ви відправили, як передоплату.

Колектив магазину знає всі тонкощі і властивості інструментів і матеріалів. Тому, купуючи у нас, ви так само можете розраховувати на кваліфіковану, професійну консультацію.

Нашими клієнтами є, як професійні художники і скульптори, так і студенти, школярі, діти, що займаються в творчих студіях, люди, які мають хобі до малювання та іншим творчим захопленням.

Магазин Нітава,

завжди цікавиться всіма нововведеннями в творчості. Ми збираємо інформацію і готові, з радістю поділиться відгуками з вами.

Купуючи у нас

фарби: https://nitava.com.ua/product/kraska-guashevaya-rosa-studio-40-ml-927/

пензлі: https://nitava.com.ua/product/kist-shchetina-ploskaya-2112-10-dlinnaya-ruchka-belyj-vors-zhivopis/

папір, полотно, олівці, лаки та інші необхідні товари – будьте впевнені в оригінальності виробів. Ми не продаємо підробки. Перш, ніж пропонувати Вам – ми збираємо відгуки професіоналів.

Хочу зауважити, що не завжди дорого – означає добре. Ми пропонуємо перевірений товар і його завжди можна підібрати за низькою ціною. Ще раз нагадую, що ми знаходимося в Академії мистецтв і у нас є інформація про товари від художників – практиків.

Для людей, які вважають за краще купувати те, що можна помацати, нагадую. Магазин Нітава знаходиться в Києві за адресою: Вознесенський узвіз 20. Тут можна весь товар побачити і помацати фізично.

Будь художником разом з Нітава.

Уважаемые покупатели! Дорогие друзья! В связи с карантином и со спец мерами, разработанными правительством Украины и мэрией города Киева, по предотвращению распространения короновируса спешим сообщить, что Художественная лавка Нитава продолжает работать в штатном режиме. Единственное отличие – это небольшая временная задержка в обработке и доставке ваших заказов. Просим отнестись к этому с пониманием.

                                                                        

                                                                        Всегда Ваши, Художественная лавка Нитава.

Отображение 1–12 из 6107

Отображение 1–12 из 6107