Djstavka po Ukraini

Інформація про доставку

Інформація про доставку.

Інформація про доставку та способи оплати.

 
Djstavka po Ukraini
Djstavka po Ukraini

Способи оплати в нашому магазині Нітава, можливі на ваш розсуд. Це і передоплата, повна і часткова і оплата при отриманні, накладений платіж, платіж на банківську карту і так само, безготівковий розрахунок.

Оплата готівкою.

Увага оплата товару готівкою проводитися тільки в г. Киев. Ви можете оплатити Ваше замовлення готівкою кур’єру при отриманні. Велике прохання, якщо можливо, заранeе приготуйте кур’єру суму без здачі.

Оплата за безготівковим розрахунком.

Ви можете оплатити Ваше замовлення банківським переказом на платіжну карту «Приватбанку». Після замовлення наш менеджер зв’яжеться з Вами, підтвердить наявність товару і вишле для оплати рахунок або квитанцію. Прохання, не оплачувати замовлення до його підтвердження нашим менеджером, тому що в цьому випадку ми не можемо гарантувати що товар зарезервований для Вас. Після оплати квитанцію про оплату не викидати до отримання товару. Резерв товару дійсний протягом 3х робочих днів. Якщо товар не оплачений протягом 3х робочих днів резерв знімається і ми не гарантуємо наявності замовленого товару.

Доставка товару по Києву.

Вартість доставки: 50.00 грн при сумі замовлення до 1000 грн. Якщо сума вашого замовлення більше 1000 грн, ми доставимо ваш товар безкоштовно. (Крім великогабаритних) Зверніть увагу! Доставка габаритних товарів (полотна від 120 см, хости на підрамнику, планшети від 55 см по одній зі сторін, папір запакована понад 50 см, великі мольберти, етюдники і інший товар довжина якого від 50 см), а так само товарів більше 5 кг ваги – 100.00 грн. незалежно від суми замовлення, або по індивідуальній домовленності з менеджером. Самостійно в Києві замовлення можна забрати за адресою вул. Вознесенський узвіз, будинок 20.

Доставка товару по Україні.

Наш інтернет-магазин здійснює доставку товарів по всій Україні транспортними компаніями: Нова пошта, Делівері, Ін-Тайм. Звертаємо Вашу увагу!!! Доставка товару вартістю до 1000 грн, здійснюється за рахунок покупця, понад 1000 грн за рахунок магазину. Всі великогабаритні товари такі як: мольберти, великогабаритні полотна, гіпсові фігури та інше підлягає погодженню з магазином (тел. 044-272- 68-04).

Відправку товару ми здійснюємо протягом 1-2 днів після отримання грошей на наш рахунок. “Відправка Новою Поштою здійснюється при сумі замовлення від 100 грн. Кур’єрська доставка – при сумі замовлення від 300 грн.”

“Гіпсові фігури відправляємо Новою Поштою за рахунок одержувача.

Гіпсові фігури пакує Нова Пошта і страхує на повну вартість.”

Гіпсові фігури, відправляються при 100% передоплаті.

Будь художником з Нітава!